דרך חיים

 

האימון האישי בשבילי הוא דרך חיים, תהליך הדדי של חיבור בין אנשים ורצונותיהם, שיש בו כדי להעשיר ולהעצים את עולמם האישי. בעשרים שנותיי כמטפלת בתחום עבודה סוציאלית, השתמשתי בשפה של האימון באופן אינטואיטיבי בעבודתי ובחיי הפרטיים, אך רק בשנים האחרונות, מאז רכשתי השכלה רשמית בתחום והקמתי את "עדן Coaching", הבנתי לעומק את עוצמתו הרבה של האימון כדרך החיים ואת התקווה הגדולה שהוא מביא איתו - שגשוג אישי ותחושת הצלחה, הנובעים מתוך עשייה ועוצמה פנימית.אל תהליך האימון אני מביאה איתי, מלבד הנסיון הרב והידע שרכשתי, את אהבת האדם שבי, את היכולת ליצור תקשורת והקשבה איכותית, ואת האמונה שאימון אישי יחולל שינוי אמיתי בחייך.אני מזמינה אותך למסע פנימי רב עוצמה, לגלות את הכוחות הייחודיים הקיימים בתוכך, ולברוא לעצמך עתיד חדש. אשמח ללוות אותך בדרכך, ולסייע לך באמצעות כלי האימון האישי להגשים את חלומך.

דרך חיים עדנה איש שלום
IMG_0178.jpg

     תרומה ייחודית


ייחודיותו של האימון שלי הוא בשילוב של ידע, נסיון ותקשורת פתוחה, ואינטנסיביות גבוהה בליווי המתאמן על בסיס יומי במייל ובטלפון.

 

כבעלת מומחיות בנושאים של אימון אישי וזוגי, תקשורת והנחיית קבוצות, אני מביאה איתי ידע וכלים מעשיים לניהול תהליכים ומצבים, טכניקות לפתרון בעיות בתחום הזוגי, האישי והמשפחתי, ורקע נרחב בעבודה עם אנשים. יש לי יכולות לאמן קהלים שונים, ולבצע התאמות במהלך האימון לעבודה משולבת בתחומים שונים.

 

בפגישות האימון נעשה שימוש בנסיוני העשיר והרב-תחומי, כמאמנת, מטפלת מדריכה ומנחה. דבר אשר הופך את פגישת האימון ליעילה וממוקדת, ותורם למתאמן ערך מוסף גבוה במיוחד.

     החזון שלי

 

בתחום האימון האישי:

ללוות אנשים בדרכם ליצירת משמעות, לחיים מלאי סיפוק ועניין, ליצירת חזון ולהגשמתו תוך מיצוי הפוטנציאל האישי, כישורים ותחומי עניין. לפתח תקשורת אפקטיבית עם אנשים, תוך שותפות פעילה, מעורבות ומכוונות ליצירת פריצות דרך משמעותיות בחיים.

 

בתחום האימון הזוגי:

החזון שלי שתהיה מודעות לצורך להתכונן, ללמוד ולהכשיר זוגות לחיים משותפים.  כל זוג שעומד למסד את הקשר יפנה לקבלת הדרכה מסודרת שתיתן כלים לשותפות ותקשורת זוגית איכותית (בדומה להכנה ללידה).

 

בתחום המקצועי:

ללמד אנשים להשתמש באימון ככלי עוצמתי לחיים, ולהפוך אותו לזמין ונגיש לקהלים שונים. 
להכשיר מאמנים אישיים ייעודיים לקהלים שונים, תוך שיפור מיומנויות האימון והצבת סטנדרטים של מצויינות באימון.

לקחת חלק מוביל בקהילת המאמנים בישראל.

להעניק שירות תוך יצירת סטנדרטים גבוהים של אינטגריטי ושירות.

 

 

תרומה ייחודית עדנה איש שלום
החזון שלי עדנה איש שלום