בריכת הזוגיות - אגדה סינית עתיקה

פעם ...

סיפר לי סיני זקן שאהבה וזוגיות הן כמו מים, שנוזלים בין האצבעות זולגים לתוך חיינו, ומטפטפים לאדמה לאחר ששטפו את גופנו והרוו את נשמתנו. אז, עוד לא הבנתי למה התכוון הזקן הנחמד. אולי היה זה בגלל שהתרכזתי בעיני האלכסון המקומטות שלו, ואולי בגלל הרעש החזק שהיה ברכבת העמוסה, בה נסענו יחד (או סתם בגלל שהוא סיפר לי את האגדה בסינית חייכניתJ). אבל, אחרי זמן, גיליתי שאהבה וזוגיות אכן זורמות כמו מים. ביכולתן להטביע אותנו בביצת היום יום השחוקה והמצחינה, ובכוחן להזריק לנו אנרגיה ולהפריח בנו את החיים. אז, ללא הקדמות נוספות הנה תרגום האגדה, ואיחולי הנאה, במילוי הבריכה......

אגדת בריכת הזוגיות (תרגום מסינית חייכנית ומלוכסנת)

נסו לדמיין לעצמכם, כאילו האהבה והזוגיות השוררות ביניכם עתה הם מים, אשר ממלאים בריכת שחיה גדולה. ככל שקו פני המים בבריכה גבוה יותר, כך הזוגיות והאהבה ביניכם גדולים יותר.

אחרי החתונה, נפתח ברז בתחתית הבריכה ממנו מתחילה להתרוקן הזוגיות שלכם. כדי לשמור על רמה סבירה של זוגיות, יש לשמור על הבריכה מלאה ונעימה, ומי שאחראי לביצוע העבודה הזאת הוא רק אתם. עליכם לדאוג להוביל לבריכה דליים של כבוד, אהבה, הערכה, צחוק, סקס ועוד דליים מלאים כיד הדמיון הטובה עליכם.

כפי שאתם בודאי יכולים לתאר לעצמכם, לסחוב דליים מלאים וכבדים, במשך כל החיים כזוג, זו משימה לא פשוטה, ובמיוחד כאשר בן/בת הזוג מנגן לכם על העצבים. אבל, שכרה של מלאכה זו, היא איכות החיים, והנאתכם מלחיות עם בן/בת זוגכם.

ישנם עצלנים שמנסים לשמור על רמה סבירה של זוגיות על ידי סגירת הברז בתחתית הבריכה. כאילו, כל עוד הברז ישמר סגור, בריכת הזוגיות תישאר מלאה תמיד. פתרון זה גרוע משתי סיבות. ראשית, לא תמיד ניתן לסגור את הברז המעצבן והרגיש הזה; ושנית, כאשר הבריכה סגורה כל הזמן, היא מתחילה להתלכלך. בחלוף השנים כאשר מגיעים הילדים שעושים, פיפי (ושאר הפתעות), הבריכה הופכת לביצה מסריחה.

לכן, לפני שאתם שולחים את בן/בת זוגכם לסגור את הברז בתחתית הבריכה ובטרם תאשימו מישהו על שעשה פיפי וטינף את המים, זכרו כי כדי לשמור על רמה סבירה של מים בבריכה, הדבר היעיל ביותר הוא להפשיל שרוולים, לכופף הגב ולהתחיל לסחוב המון דליים של הפתעות, מחמאות, חיבוקים ונשיקות כדי למלא את בריכת הזוגיות שלכם.

אל תטעו ואל תתרגזו כאשר בן/בת זוגכם יכנס לבריכה מטונף מאבק, זיעה, מצב רוח מחורבן או קריזה, לזה בדיוק היא נועדה.

אז מזל טוב, הרבה אהבה, ובהצלחה עם הזוגיות

פוסטים מומלצים
פוסטים עדכניים
חיפוש לפי תגיות
מוזמנים לעקוב אחרי
  • Facebook Basic Square